Strona główna
ezotlo (4 kB)

Metoda uzdrawiania, zwana Dwupunktem, staje się bardzo popularna w Polsce. Wywodzi się z odkryć Richarda Barletta i Franka Kinslowa.

Podobnie jak w systemie Kinslowa, uzdrawia się przez znalezienie dwóch punktów i skupienie na nich uwagi. Tu jednak nie szuka się Eufouczucia, ale odnajduje się Pole Serca. Jest to obszar w nas i wokół nas. Poprzez pole serca dokonujemy zmian w Matrycy Energetycznej, polu morficznym. Być może Matryca Energetyczna jest tożsama z Czystą Świadomością w systemie Kinslowa, a raczej jego Czysta Świadomość jest jedną z matryc czy metodą na dotarcie do matrycy.

Z pomocą dwupunktu ponoć można uzdrowić siebie i innych z chorób, ale także uzdrowić życie swoje lub drugiego człowieka. Zapewnić sobie bogactwo, szczęście i spełnić wszystkie pragnienia. Czy rzeczywiście? Jak w wypadku metody Kinslowa, jeszcze nie wiem, chociaż od kursów dwupunktu, w których uczestniczyłem, minął już jakiś czas. Wydaje mi się jednak, że przynajmniej częściowo metoda ta działa i to bardzo mocno.

Podstaw dwupunktu można spróbować nauczyć się z książek, których trochę ukazało się w Polsce. Dokładniej metodę tą uczą warsztaty, prowadzone przez nauczycieli różnych jej odmian. Można ich łatwo znaleźć w Internecie.

Na koniec chciałbym przedstawić wybrane książki o matrycy energetycznej.

matr_en (37 kB) fiz_cud (33 kB) mj_dw_w_pr (33 kB)