Strona główna
ezotlo (4 kB)

9 marca 2024

Aura i otoczenie

Nie jestem wybitnym znawcą aury. Owszem, dobrze ją czuję dłońmi, czasem wyczuwam, co się dzieje z aurą drugiego człowieka po prostu stojąc w pobliżu, jednak nigdy nie zadbałem, aby ją dobrze dostrzegać. Zasadniczo widzę tylko odcienie szarości, otaczające człowieka.

Gdy zaczynałem swoją podróż po świecie ezoteryki, uczestniczyłem w kursach metody Silvy. Wtedy dowiedziałem się, że ponoć Jose Silva zrezygnował z uczenia widzenia aury na swoich kursach, ponieważ uznał, że jest to niepotrzebne, skoro można bezpośrednio zobaczyć, gdzie tkwi choroba. Z czasem - gdy moja znajomość uzdrawiania wzrosła - dowiedziałem się, że nie było to słuszne, bo przecież w aurze często widać choroby, których jeszcze nie ma w organach, wyglądających na zdrowe i nie wykazujących zaburzeń w żadnych badaniach.

Gdy w końcu w pełni zrozumiałem, że Silva niekoniecznie we wszystkim musiał mieć rację, ponownie zainteresowałem się aurą, zwłaszcza, że dobrze ją odczuwałem. Zaś ostatnio zacząłem ćwiczyć widzenie jej.

Jednak jest coś, co mnie od dawna intryguje, choć nie dotyczy to bezpośrednio aury.

Otóż, ilekroć próbuję dostrzec czyjąś aurę na tle białej ściany, po dostrojeniu się na tyle, by zacząć dostrzegać otoczkę wokół człowieka, zaczynam również widzieć dziwne struktury na ścianie, za osobą, którą oglądam. Dzieje się tak zarówno wtedy, gdy patrzę na kogoś, jaki i wtedy, gdy oglądam w lustrze swoją aurę. Ponieważ widziałem to zjawisko w kilku miejscach, wykluczone jest, by dotyczyło to jakiejś konkretnej ściany. Może też nie dotyczy to ściany? Może struktury są czymś w rodzaju aury muru?

To co widzę, to jest jakby siatką z żółtych linii. Przyciągają wzrok i intrygują. Aura ludzka wyraźnie zasłania te struktury, bo przy ciele, za aurą nie widzę ich. Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze widział to zjawisko? Może to jest tylko jakaś wada mojego wzroku? Jeśli ktoś miałby podobne doświadczenia lub wiedział, co to jest, proszę o kontakt.

Poniżej przedstawiam szkic, przedstawiający, jak widzę to zjawisko. Aby zobaczyć powiększenie, należy kliknąć w miniaturę.

Kliknij, aby powiększyć