Strona główna
ezotlo (4 kB)

Synchronizacja kwantowa jest metodą odkrytą i rozpropagowaną przez amerykańskiego chiropraktyka, dr Franka J. Kinslowa.

Jest to metoda prosta w użyciu, choć trzeba poświęcić trochę czasu na jej opanowanie. Podobnie jak w Metodzie Silvy, uzdrowienie następuje, gdy uzdrawiający osiągnie pewien rodzaj medytacyjnego transu. Jednak zamiast wyobrażać sobie zdrowienie, jak w Metodzie Silvy, tu wystarczy intencja, połączona ze zwróceniem uwagi na dwa punkty na ciele osoby uzdrawianej. Powrót do zdrowia następuje, gdy osiągniemy specjalny stan umysłu, nazwany przez Kinslowa Eufouczuciem.

Eufouczucie osiągamy poprzez stan Czystej Świadomości, a tą w trakcie medytacji. Kinslow twierdzi, że każdy może nauczyć się znajdować Eufouczucie w ciągu kilku sekund.

W swoich książkach Kinslow przedstawia wiele technik, również takich, w których nie ma potrzeby szukania dwóch punktów.

Frank Kinslow twierdzi, że jego metodą można uzdrowić siebie i innych z chorób, ale także życie swoje lub drugiego człowieka. Zapewnić sobie bogactwo, szczęście i spełnić wszystkie pragnienia.Czy rzeczywiście? Tego nie wiem.

W systemie Kinslowa nie ma kursów. Autor metody twierdzi, że wszystkiego można nauczyć się z jego książek lub z warsztatów prowadzonych przez niego. Jednak sam nie kształci następców, natomiast w książkach zaznacza, że nikomu poza nim nie wolno nauczać jego metody uzdrawiania.

Czy rzeczywiście jego metoda jest tak skuteczna, jak on sam uważa? Cóż, należałoby kupić jego książki i sprawdzić... Oto niektóre z nich:

matr_en (37 kB) fiz_cud (33 kB) mj_dw_w_pr (33 kB)