Strona główna
ezotlo (4 kB)

Uzdrawianie Rekonektywne jest metodą odkrytą przez amerykańskiego chiropraktyka Erica Pearla (na zdjęciu obok). Twierdzi on, że istnieje wyższy poziom energii, ujawniony, czy dany nam dopiero teraz, energii uzdrawiającej i podwyższającej znaczne wibracje zarówno uzdrowiciela jak i uzdrawianego.ericperl (519 kB)

Aby skorzystać z uzdrawiania rekonektywnego, wystarczy skontaktować się z z jednym z uzdrowicieli tej metody. By uzdrawiać należy poddać się połączeniu (a w zasadzie ponownemu połączeniu - Reconnection) z energią rekonektywną i wziąć udział w kursach Erica Pearla. Nie pamiętam, dlaczego ponowne, skoro energia ta pojawiła się ponoć niedawno na Ziemi.

Moje odczucia podczas i po rekoneksji nie były tak spektakularne, jak opisywane na stronach uzdrowicieli tej metody. Jednak mam wrażenie, że po połączeniu znacznie wzrosły moje możliwości uzdrawiania, również w innych metodach. Nie kontynuowałem poznawania Reconnection Healing głównie z jednego powodu. Podczas podłączenia pani, u której to zrobiłem, otrzymała informację, że powinienem używać znanych mi już wcześniej metod uzdrawiania. Powiedziała mi o tym już po zakończeniu procesu, a ja uwierzyłem jej.

Podsumowując, sądzę że jest to wartościowa metoda, może nawet jedna z najskuteczniejszych, łącząca uzdrawianie energią z metodą kwantową, podobną do Synchronizacji Kwantowej Kinslowa. W książce "Połączenie ze Źródłem" Eric Pearl pisze wręcz o wślizgnięciu się w lukę między myślami podczas udzielania energii, co jest bardzo podobne do Czystej Świadomości Kinslowa.

mj_dw_w_pr (33 kB)Książka Erica Pearla, która ukazała się w Polsce